top of page
  • Facebook
  • Facebook
ATRAKCJE
ATRAKCJE
SPRAWDŹ NASZE ATRAKCJE
MINI PARK LINOWY Z
PLACEM ZABAW
Są to zróżnicowane bezpieczne i ciekawe przeszkody 30 cm nad ziemią do użytku dla dzieci ale dostosowane także do wagi osoby dorosłej do 120kg. Idealne do zabawy, ćwiczenia równowagi, zwinności i sprawności fizycznej. Dodatkowe atrakcje szczególnie dla najmłodszych takie jak: piaskownica z zabawkami, domek z kuchenką i wyposażeniem, grill, mała zjeżdżalnia, zabawkowa kosiarka do trawy i inne.
DMUCHANY KROKODYL
ZAMEK
Jest to duży kolorowy dmuchaniec z miejscem do skakania w środku i długą zjeżdżalnią z możliwością założenia w lecie dostawki na końcu z woda i zjeżdzania do niej.
MINI GOLF
Są to profesjonalne 3 pola z przeszkodami do mini golfa zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Każdy może spróbować swoich sił i zaliczyć wszystkie dołki rywalizując z innymi.
O NAS
GALERIA
O NAS
W KILU SŁOWACH O NAS

Dactivesport to letnia strefa zabawy położona na Długiej Polanie, która oferuje wiele atrakcji dla całych rodzin. Każda z nich została przemyślana tak, aby zapewnić miłe spędzenie czasu, aktywność fizyczną i oderwanie od miejskiego zgiełku. Dla miłośników relaksu i lenistwa, Dactivesport przygotowało wygodne leżaczki, na których można odpocząć i cieszyć się słonecznym dniem. Restauracja Da Luigi to kolejne miejsce, które warto odwiedzić. W ofercie znajduje się pyszna pizza oraz orzeźwiające napoje, idealne na upalne dni. Jednak to nie wszystko, co oferuje Dactivesport. Długą Polaną biegną szlaki turystyczne na Turbacz, który jest popularnym celem pieszych wędrówek w lecie, a w zimie przyciąga narciarzy skiturowych oraz użytkowników rakiet śnieżnych. Turbacz to najwyższy szczyt Beskidu Zachodniego i stanowi doskonałe miejsce do podziwiania pięknych krajobrazów. Dactivesport to idealne miejsce na spędzenie czasu w gronie rodziny lub przyjaciół. Oferta atrakcji jest bardzo różnorodna, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Bez względu na to, czy wolisz aktywny wypoczynek, czy po prostu odpoczynek na świeżym powietrzu, Dactivesport to doskonały wybór. Zapraszamy serdecznie!

GALERIA
KILKA ZDJĘĆ NASZEJ STREFY
WYDARZENIA
SPRAWDŹ CO SIĘ DZIEJE U NAS
NIE ZAPOMNIJ NAS POLUBIĆ
;) 
BĄDŹ NA BIERZĄCO

Subskrybuj, aby dostawać najnowsze powiadomienia z naszej strony!

Dzięki za subskrypcje!

KONTAKT
KONTAK

Dzięki za wysłanie!

ADRES

osiedle Oleksówki 6a, 34-400 Nowy Targ

(przy Stacji Narciarskiej Długa Polana)

TELEFON
+48 609 081 406

  • Facebook
bottom of page