top of page
  • Facebook
  • Facebook
ATRAKCJE
DMUCHANY KROKODYL ZAMEK

Jest to duży kolorowy dmuchaniec z miejscem do skakania w środku i długą zjeżdżalnią z możliwością założenia w lecie dostawki na końcu z woda i zjeżdzania do niej.

MINI PARK LINOWY

Są to zróżnicowane bezpieczne i ciekawe przeszkody 30 cm nad ziemią do użytku dla dzieci ale dostosowane także do wagi osoby dorosłej do 120kg. Idealne do zabawy, ćwiczenia równowagi, zwinności i sprawności fizycznej.

MINI GOLF

Są to profesjonalne 3 pola z przeszkodami do mini golfa zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Każdy może spróbować swoich sił i zaliczyć wszystkie dołki rywalizując z innymi.

PLAC ZABAW

są to dodatkowe atrakcje szczególnie dla najmłodszych takie jak: piaskownica z zabawkami, domek z kuchenką i wyposażeniem, grill, mała zjeżdżalnia, zabawkowa kosiarka do trawy i inne.

MINI ZOO

W mini zoo znajdziecie wiele zwierzątek m. in. świnki getyńskie, mała krowa, osiołek, króliki, strusie i wiele innych ale to już sami musicie sprawdzić. Na wejściu dokonujecie opłaty za koszyczek ze smakołykami dla zwierzątek i możecie je osobiście karmić

GALERIA
O NAS

Dactivesport to LETNIA STREFA ZABAWY na DŁUGIEJ POLANIE.

Wszystkie nasze atrakcje są tak przemyślane aby całe rodziny mogły miło, aktywnie i z dala od miejskiego zgiełku spędzić swój czas.

Na koneserów miłego leniuchowania czekają leżaczki :)

W restauracji Da Luigi zjecie pyszną pizzę i co nieco na orzeźwienie;)

Przez Długą Polanę biegną szlaki turystyczne na Turbacz, który jest miejscem pieszych wypraw latem, a zimą narciarzy skiturowych i użytkowników rakiet śnieżnych.

Zapraszamy serdecznie. Każdy znajdzie dla siebie coś przyjemnego.

POLUB NAS NA FACEBOOKU
O NAS
ATRAKCJE
GALERIA
KONTAKT

Dzięki za wysłanie!

ADRES

osiedle Oleksówki 6a, 34-400 Nowy Targ

(przy Stacji Narciarskiej Długa Polana)

TELEFON
+48 609 081 406

  • Facebook
KONTAKT

Bądź na bierząco

Subskrybuj, aby dostawać najnowsze powiadomienia z naszej strony!

Dzięki za subskrypcje!

bottom of page