Promocje

 1. Wypożyczenie kilkudniowe!
  DUŻE ZNIŻKI!!!

 2. Zniżki dla stałych klientów!
  - 10% wypożyczenie i serwis!!!

 3. Zniżki dla GRUP!
  MEGA NISKA CENA!
  Kontakt:
  kom. 609 081 406

AKTUALNOŚCI

 • Zakończyliśmy sezon. Wszystkim serdecznie dziękujemy i już zapraszamy odwiedźcie nas w przyszłym sezonie Puszcza oczko
  W razie potrzeby wypożyczenia sprzętu bądź serwisu można się kontaktować:
  609 081 406

 • Mamy NOWY WYCIĄG TAŚMOWY zamiast orczykaUśmiech!!! MUSICIE GO SPRAWDZIĆ!

 • Mamy NOWY SNOWTUBING - 2 TORY Uśmiech


 • NOWA LOKALIZACJA!!! DŁUGA POLANA - NOWY TARG!!!
  SUPER WYCIĄG:
  2 TRASY, OŚLA ŁĄCZKA, OŚWIETLONA TRASA BIEGÓWKOWA, SNOWTUBING, DUŻY PLAC DO ZABAWY NA SANKACH DLA DZIECI!!!

 • NISKIE CENY!!! Uśmiech Zaglądnijcie do cennika:
  (kliknij CENNIK WYPOŻYCZALNI).

 • Galeria: (filmy, zdjęcia - sezon 2017/2018 kliknij: GALERIA).

 • Noclegi: (szczegóły w NOCLEGI).

WYPOŻYCZALNIA, SZKÓŁKA, SERWIS(ręczny), CZYNNE:

 • Chcąc skorzystać z wypożyczenia sprzętu lub z nauki prosimy o kontakt: 609 081 406
O nas

Daniel-Ski to Szkółka Narciarska i Snowboardowa, w której wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Nasza bogata oferta jest skierowana do wszystkich wielbicieli białego szaleństwa. Nasze atuty to: profesjonalna kadra z doświadczeniem, usytuowanie szkoły tuż przy wyciągu, możliwość indywidualnego dopasowania w zależności od Twoich wymagań, piękne położenie wyciągu w zaciszu typowej góralskiej wioski z widokiem na panoramę tatr, atrakcyjne Ceny.

Posiadamy również świetnie wyposażoną Wypożyczalnię Sprzętu Sportowego!

Nasza Wypożyczalnia Nart Zakopane / Nowy Targ DŁUGA POLANA to NAJLEPSZE ŚWIATOWE MARKI: HEAD, ATOMIC, ELAN, FISCHER, SALOMON, ROSSIGNOL, BURTON. Tu znajdziesz coś dla Siebie! Posiadamy sprzęt (CARVING, PERFECT, VIP), który dopasujemy do Twoich umiejętności, parametrów, życzeń i warunków na stoku. A wszystko to w przystępnych i zróżnicowanych cenach.

Serwis narciarski w naszym wykonaniu wszyscy bardzo sobie chwalą! Jest on wykonywany ręcznie co pozwala na dokładne wyszlifowanie krawędzi przy prawie znikomym naruszeniu ślizgu narty. Ostrzenie ręczne sprawia, że krawędzie wolniej się zużywają (maszyna zbiera wszystko i niszczy ślizg). Na życzenie ustawiamy odpowiedni kąt krawędzi (mamy ku temu odpowiednie narzędzia).

My zapewnimy Ci profesjonalną opiekę, najlepszy sprzęt, doskonały serwis bezpieczeństwo i białe szaleństwo zamiast stania w kolejkach.

Przy wyciągu jest typowa góralska karczma, gdzie wraz z bliskimi będziesz mógł odetchnąć i skosztować góralskich potraw.

Wyciąg DŁUGA POLANA leży przy ścieżce prowadzącej na Turbacz, co sprawia że jest świetnie usytuowany widokowo. Z górnej stacji wyciągu mamy panoramę Tatr z widocznym Nowym Targiem na pierwszym planie i kolejnymi miejscowościami aż do podnóża gór. Północne ustawienie tras stoku sprawia że cały dzień warunki na stoku są jednakowe, a zarazem idealne. Śnieg utrzymuje się bardzo długo. Dla pasjonatów biegówek jest oddana do dyspozycji utrzymywana ratrakiem trasa biegówkowa na Turbacz, który jest miejscem wypraw także narciarzy ski-tourowych. Tereny te sprzyjają także wyprawom na rakietach śnieżnych. Zapraszamy serdecznie. Każdy znajdzie dla siebie coś przyjemnego.

Baw się Swoją pasją!

Aby czerpać przyjemność z jazdy, musisz się jej dobrze nauczyć...

I my Ci w tym pomożemy!

Wtedy Twoja pasja stanie się Twoim żywiołem!